Stavební firma GRAS CZ s.r.o. v Jedovnicích

Společnost GRAS CZ s.r.o. byla založena v roce 2001. Za toto období bylo realizováno množství novostaveb rodinných domů a rekonstrukcí bytových i nebytových objektů. 

Regionální působnost naší společnosti je Jihomoravský kraj, především okolí Brna. Naší hlavní činností je výstavba standardních ale i nadstandardních rodinných domů na klíč. Na základě požadavků jednotlivých klientů provádíme také rekonstrukce rodinných domů a bytových jednotek. 

V současné době má společnost sídlo v Jedovnicích. Vlastníme technické a materiální vybavení, skladové zázemí a veškerou mechanizaci potřebnou pro realizaci zakázek. Dbáme na prvotřídní kvalitu provedených prací, splnění stanovených termínů a tím i spokojenost klientů. O kvalitě prací svědčí nárůst obratu firmy v posledních letech, návrat klientů k nové spolupráci a kladné reference na realizované projekty. 

Společnost spolupracuje výhradě s renomovanými výrobci stavebního materiálu. Naši zaměstnanci jsou jimi patřičně proškoleni. O čemž svědčí i řada osvědčení a certifikátů

Nabídka služeb -->

stavební společnost certifikáty