Jednoduché sázení

spanelsko fotbal a sport

Česko - Španělsko 2:2, sekundy od senzace, fotbalisté...

Čeští fotbalisté byli blízko senzace. Ve svém druhém vystoupení v elitní skupině Ligy národů mířili k vítězství nad Španělskem, nadějný stav 2:1 drželi do 90. minuty, ale pak na stadionu v pražském Edenu dostali gól z hlavy stopera...

Fotbal: Česko - Španělsko na ČT Sport| TV program – programy...

Přímý přenos utkání Ligy národů UEFA (215 min)

Češi po výtečném výkonu sahali po výhře nad Španělskem, to...

Další skvělé představení po tom čtvrtečním se Švýcarskem (2:1) připravili pro všechny české fotbalové fanoušky česká fotbalová reprezentace. Jejím soupeřem bylo v rámci elitní Ligy A Ligy národů UEFA Španělsko a role v tomto utkání byly...

Češi měli se Španělskem několik šancí. Nakonec prohráli o dva...

Česká fotbalová reprezentace si v Lize národů připsala druhou porážku v řadě. Po prohře v Portugalsku nestačil výběr Jaroslava Šilhavého ani na Španělsko, kde prohrál 0:2. Ve skupině mu tak patří třetí místo.

Fotbal Extra: Česko - Španělsko na ČT Sport| TV program...

Aktuální informace před utkáním české fotbalové reprezentace v Lize národů UEFA (15 min)

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat

Česko - Španělsko Fotbal Online: Češi hrají s favoritem - Sport...

Čeští fotbalisté zahájili nedělní duel LIgy národů proti trojnásobným mistrům Evropy ze Španělska skvěle. Už ve čtvrté minutě Jan Kuchta po rychlé akci vyzval ideální přihrávkou ke skórování Jakuba Peška a ten poslal míč do sítě - 1:0.

Fotbal Španělsko - španělská liga, live výsledky livescore

Fotbalové live výsledky: Španělsko - španělská liga. Fotbal livescore Španělsko - španělská liga a výsledky z více než 1000 fotbalových lig, pohárů a turnajů.

ŽIVĚ finále ME do 19 let: Španělsko - Norsko – ČT sport – Česká...

Mistrovství Evropy fotbalistek do 19 let vrcholí.V Ostravě si to o titul šampionek starého kontinentu rozdávají hráčky Španělska, na které narazily v základní skupině i česká reprezentace, a Norska.

ŽIVĚ finále ME do 19 let: Španělsko - Norsko 0:0 – ČT sport...