pustověty slavia praha fotbal

SK Slavia Praha

r/SlaviaPraha: Subreddit for the oldest czech football club SK Slavia Praha and all red&white fans. ~~ Stránka pro všechny slávisty na redditu …

Nehráli jsme jako zkušené mužstvo, litoval Kolář ...

Slavia nastoupila s několika změnami, jen na lavičce začali Tecl a Masopust, ale hosté na vedoucí gól nečekali dlouho. Zahřmělo prakticky z první příležitosti, když se ve 14. minutě přes ostravskou zeď přesně k tyči trefil z přímého kopu Stanciu.

Slavia s Plzní vydřely důležitá vítězství. Sparta se ...

Slavia 1:0 Zlín. Vedoucí Slavia hájí proti Zlínu šestibodový náskok v čele tabulky před druhou Plzní, po zaváhání v Ostravě by další ztráta byla pro sešívané závažná. Stejně jako v utkání s Plzní i dnes bude před stadionem připraveno organizované fan

Byla to válka, ve které jsme dostali dva ... -

SK Slavia Praha. Sešívaní ve 29. kole FORTUNA:LIGY podruhé v řadě remizovali, ze hřiště Baníku vezou bod za výsledek 2:2.

Slavia se trápila se Zlínem. Těsnou výhru zařídil Masopust ...

Byli blízko cenného bodu, nakonec po velkém boji padli. Fotbalisté Zlína v závěrečném zápase základní části FORTUNA:LIGY dlouho trápili favorizovanou Slavii, čtvrt hodiny před koncem ale nepokryli hlavičkujícího Lukáše Masopusta a v Edenu i přes snaž

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat

FOTBAL ONLINE: Slavia přišla o vedení, Klokani už udeřili ...

Výsledek nedělního šlágru nahrál obhájcům, bitva o titul nicméně pokračuje. Středeční program fotbalové Fortuna ligy nabízí všech osm zápasů 29. kola se shodným začátkem v 18:00. Vedoucí Slavia hraje před kamerami O2 TV Sport v Ostravě, druhá Plzeň h

OVA 2:2 SLA | FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha (FORTUNA ...

Slavia se dostala do vedení v 14. minutě, kdy pálil přesně po standardce Nicolae Stanciu. O tři minuty později již bylo srovnáno. Jaroslav Svozil totiž přetavil roh Potočného v domácí radost. V dalším průběhu zápasu měla navrch Slavia, která svého so

Reportáž ze zápasu Slavia Praha - Fastav Zlín: statistiky ...

Reportáž Slavia Praha - Fastav Zlín. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Slavia Praha - Fastav Zlín.

Ostrava Baník vs Slavia Praha - analýza zápasu

Dnes mám jeden tip na českou fotbalovou ligu na zápas Baník Ostrava - Slavia Praha, domácí tým je na 6. místě se ziskem 43 bodů a skóre 40:32, doma mají 6 výher, 4 remízy a 4 prohry se skóre 25:14 . Hosté jsou na 1. místě se ziskem 68 bodů a skóre 55

Další zaváhání? Teď už ne, věří Slavia - Pražský deník

„Není důvod dávat hlavy dolů, fotbal hrát umíme. Věřím, že to znovu nakopneme a budeme zase sbírat body,“ burcoval gólman Kolář. Loni v červenci Slavia zvítězila ve Zlíně 1:0 díky trefě Josefa Hušbauera, který mezitím z klubu odešel.