Jednoduché sázení

fotbal to mě text

Jaromír Nohavica - Fotbal - text

Videoklip a text piesne Fotbal od Jaromír Nohavica. Tribuna na stání Necpi se vřede! Hadráři Sparťani! Ostrava jedem! už to má správný var jen poč..

Americká megaostuda! Představitelé klubu nepoznali ...

Jako by nestačilo, že se jim v nejvyšší americké soutěži MLS vůbec nedaří. Fotbalisté Cincinnati zvítězili v minulé sezoně z 34 zápasů jen šestkrát a bezpečně uzavírali tabulku. A ani letošní ročník zatím není o nic lepší, když prohráli oba úvodní du

Labello– Fotbal a Rap Lyrics | Genius Lyrics

Fotbal a Rap Lyrics: Mám rád ČR a ne FAČR / Berbr je to slovo na "Č" / Před fotbalem do sekáče / Já mám 'coste, Bulhar 'sace / Dávám colu a lahváče / Máme swag a máme taky názor ...

Zavadil je nezničitelný. Ve 42 letech prodlužuje smlouvu v ...

Zavadil se v uplynulých letech dokázal i v pozdním hráčském věku několikrát vrátit na trávník po vážném zranění. "Fotbal mě stále ohromně baví. Miluju ho a podřizuji mu všechno. Ve svém věku už se o sebe musím dobře starat, ale to mi nevadí. Jsem na

Bellerín: Fotbal mě staví do pozice, kdy mohu pomoci více ...

Fotbal mi dává tolik, staví mě do pozice, že mohu pomoci více než většina ostatních. Cítím, že je mojí povinností tak učinit, a jsem za to velmi šťastný.“ "Ať už jsem na hřišti nebo dělám jiný projekt, vždycky tomu dávám 100%.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu

A i když mě to táhne tam a tebe občas jinam, na špatné věci pro ty dobré zapomínám a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál.

TJ Sokol Hořiněves - Webnode

Posledních 10 měsíců to bylo pro mě hodně složité skloubit fotbal s rodinu a práci. Jelikož se mi narodila před 10 měsíci dcerka, která mi dělá každý den radost, ale zároveň si žádá mojí přítomnost. A k tomu, jsem začal jezdit za prací mimo ČR.

V Jiříkově vidění | Bez frází

V Belgii mě nic nerozptylovalo a mohl jsem se soustředit jen na fotbal. Přes den jsem doslova neměl co dělat, tak jsem hodně zůstával na hřišti i po trénincích a přidával si. Běhal jsem sprinty, stavěl si balony a střílel.

Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství

Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky

J.Nohavica- Fotbal

Jestli mě dožereš hele jsem bedna Tribuna na stání N... Skip navigation Sign in. ... Fotbal (Baník Ostrava) - Duration: 3:19. Giuseppe Bláha Horák Bobrowski 196,833 views.