Jednoduché sázení

fotbal počasí stod

- V sobotu začínáme!

Stod– Zruč Zbůch – Volduchy ... z kterého svěřenci trenéra Podskalského vytěžili pouhý jeden bod, je v Bolevci přivítalo slunečné počasí, které našim evidentně svědčilo. Áčko nestačilo na Rozvadov. Admin | 08.04.2013 13:40 ... používá

Sezona 2018/2019 :: tj lužany

Za hezkého slunného počasí, které rozhodně nevypadalo na 13. října, nás čekalo utkání v novém fotbalovém areálu v Dobřanech. Na perfektně připravené hrací ploše se dal očekávat kombinační fotbal, čemuž napovídala i sestava Lužan se třemi útočníky.

Město Nýřany - Oficiální stránky města Nýřany

Tyto webové stránky byly spuštěny v červnu 2020. Kromě povinných informací, jež nám ukládá zejména zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, se Vás zde snažíme v co největší míře informovat o aktuálním dění ve městě.

Dopravní nehody, dopravní zpravodajství a informace

Komplexní dopravní zpravodajství. Aktuální informace: uzavírky, dopravní kolony i nehody. Předhledná dopravní mapa celé ČR. Doprava na dálnicích, silnicích, hlavních tazích i ve městech.

Kultura Kultura od A do Z

Nejrychlejší zpravodajství ze světa kultury. Exkluzivní audioukázky, videoklipy v premiérách, výroční speciály, on-line rozhovory, soutěže.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Historie :: TJ START LUBY - fotbalový oddíl

Historie kopané v Lubech Fotbalový klub byl založen v roce 1931 pod názvem SK Luby. Později existoval pod názvem Dřevonar (1949-1957), Tatran (1957-1976) a Start (1976 – dosud). V roce 1946 přichází na místní pilu osobnost lubské kopané p.

Fotbalové dresy -

Obleč svůj tým do nejkvalitnějších fotbalových dresů, které tě udrží v suchu a teple za jakéhokoliv počasí. Nezáleží, jakou soutěž tvůj klub hraje, každý tým může oblékat dresy na fotbal, v nichž se bude cítit a vypadat skvěle.

TJ SokolŽinkovy - TJ Slavoj Stod, 17.kolo , Plzeňský ...

Slavoj Stod zastavil rozjeté Žinkovy - ty dnes padly po třech výhrách v řadě ... Za celkem chladného počasí se utkaly dva týmy, které před zápasem měly hodně rozdílné postavení v tabulce. Úvodních zhruba dvacet minut se hrálo velmi vyrovnaně. Oba tým

Výsledky :: Sokol Hradec

Počasí fotbalu vůbec nepřálo. Vichřice s kombinací šíleného terénu, tak ten fotbal podle toho vypadal. Hradec v úvodu pěkně zakombinoval a Douša z penalty trefil prostor, kde stál brankář. A to bylo v prvním poločase vše. Domácí na tom nebyli o moc l

Plzeňský deník - informace, které jsou vám nejblíž

Informace a zprávy ze západočeské metropole, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě,…