Jednoduché sázení

fotbal okres bruntal

Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor |
FOTOSERIÁL: Amatérský fotbal ve Španělsku 15.02.2020 20:35 0 Fotbal je ve Španělsku před basketbalem a tenisem nejpopulárnějším sportem, kdo by neznal Real, Barcelonu a další špičkové kluby.
Strakonice– Okresní fotbal
Fotbalový klub „FC Znakon Sousedovice“ vás srdečně zve na SPORTOVNÍ PLES 2020 Začátek: v sobotu 10.1.2020 od 20:00 hod. Kde: Pohostinství v Sousedovicích Muzika: k tanci a poslechu zahraje skupina „Talisman“ Vstupné:120 Kč Jednou z hlavních cen bude
Úvod - Okresní fotbalový svaz Jeseník
Fotbal spouští REVOLUCI. 9. prosinec 2014. Bez počítače s internetem se od příštího ročníku neobejde žádný fotbalový klub v Česku. Ani ten, který jehož hráči nastupují v nejnižší soutěži. „Fotbalová revoluce alias evoluce,“ jak projekt asociace nazýv
Ubytování Andělská Hora (okres Bruntál)
Nejlepší Ubytování v Andělské Hoře (okres Bruntál) Vyberte si z největší nabídky ubytováni Rezervujte přímo u majitele za nejnižší cenu - Ubytování Andělská Hora (okres Bruntál).
ZŠJN – ZŠ 5 Krnov – Základní škola Janáčkovo náměstí Krnov
Jsme velmi hrdí na to, že naše škola získala certifikát Rodiče vítáni. Je udělován školským zařízením vstřícným k rodičům a široké veřejnosti.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Město Albrechtice - Oficiální stránky Město Albrechtice
O MĚSTĚ. Město Albrechtice je město v okrese Bruntál, ležící asi 13 km severozápadně od Krnova. Od okrajových částí města se zvedají zalesněné stráně vrcholků, které jsou součástí pohoří Jeseníky.
Pro učitele – ZŠJN – ZŠ 5 Krnov
Vůně nové knížky - to je směs očekávání, napětí i radosti. Chvíle jen pro vás, tajemný svět, který čeká ukrytý…
Znojmo | Soutěže |
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Kategorie Název Informace Platnost; Rozhodnutí: Usnesení VH OFS Znojmo 24. 1.
Prostějov – Okresní fotbal
Již v příštím týdnu by se mělo rozhodnout o dohrání či nedohrání Fotbalové:Národní ligy. Svým posledním rozhovorem s talentovaným záložníkem Adamem Dittmerem, tak uzavíráme sérii „Minirozhovorů“.
Kladno– Okresní fotbal
1. Tréninky probíhají výlučně za přítomnosti trenéra, který je zároveň odpovědný za dodržování níže pravidel. 2. K tréninku je vyhrazen předem určený prostor - zóna, v ktermé se může pohybovat skupina o maximálně 10 hráčích berz roušek, trenér udržuj